MURAT GULEN'S BUSINESS WEBSITE

Mega Grup Bilişim Sipariş ve Satış Sözleşmesi

Mega Grup Bilişim Sipariş ve Satış Sözleşmesi

MADDE 1- SATICI 

Unvanı                   : MEGA HOLDİNGS Ltd. Adına Türkiye Temsilcisi MEGA GRUP BİLİŞİM AĞ PAZARLAMA İNTERNET HİZMETLERİ  LTD. ŞTİ.

         Adresi                    : Kızılay Yeşilırmak Sok. 17/4 Çankaya / Ankara

         Telefon&Faks          : 0312 232 08 21

         E-mail                     : info@megagrupbilisim.com

MADDE 2- KONU 

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI’nın SATICI’ya ait www.megaholdings.org internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 3- SÖZLEŞME SÜRESİ

Sözleşmenin süresi ödeme sona erip sipariş edilen ürünün/hizmetin ALICI’ya teslim edildiği tarihe kadar devam eder. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza…) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak e-mail ile bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır.

MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER

4.1- 18 yaşından küçük kişiler www.megaholdings.org ’ dan alış-veriş yapamaz .

4.2- ALICI, www.megaholdings.org internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu elektronik ortamda gerekli teyidi SATICI’ ya veya bu sözleşmeyi imzalayarak Türkiye Temsilciliğinin web sitesi aracılığıyla verdiğini beyan eder.

4.3- MEGAHOLDİNGS.ORG’ dan nakit ya da banka sanal pos ve banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, nakit tahsilâtın yapıldığı ya da sanal pos işleminin ve ya havalenin (EFT nin) banka hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Bu sipariş sözleşmesiyle verilen ürün siparişi ve yapılan nakit tahsilât Türkiye Temsilciliği tarafından Mega Holdings Ltd. Malezya’ya iletilir. İade prosedürü 4077 sayılı kanunda öngörülen şekli ile geçerli olacaktır.

Sipariş ve Ödeme Prosedürü:

Sipariş sözleşmesi imzalanıp (ve ya internet üzerinden onaylanıp) ödeme yapıldığından itibaren, siparişi yapılan ürün ile ilgili ALICI tarafından yapılan ödeme Mega Holdings Ltd.’ e Türkiye Temsilciliği aracılığı ile havale edilir. İki iş günü içerisinde ALICI’nın e-mail adresine Mega Holdings Ltd. teslim alınan meblağ ve müşteri numarasını da içeren bir posta iletisi göndererek siparişi onaylar. ALICI bu aşamadan itibaren aktif müşteri olarak Network Marketing sistemi yoluyla ürün ve/veya hizmetlerimizi satabilmek için temsilci sıfatı kazanır vewww.megagrupbilisim.com web sayfasında yayınlananÜyelik Sözleşmesi ni de kabul etmiş sayılır. Mega Holdings Ltd. her aktif müşterisine ayrıca 3 Gb’lık bir ticari web sayfası açar ve bu sayfaya ait şifre kartını Türkiye Temsilciliği aracılığı ile ALICI’ya ulaştırır. Müşteri bu aşamadan sonraki işlemlerini kendisi bu sayfa üzerinden yapar. Gerektiğinde Temsilcilikten yardım alır. ALICI isterse bu sayfayı kullanarak adres ve şahsi bilgilerini değiştirebilir.

4.4- Ürün Hizmet ve Destek Prosedürü:

ALICI, ürünün tesliminden sonra ortaya çıkabilecek Cayma Hakkının Uygulama Koşulları, arızalı ürün gibi konulardabilgi sahibi olduğuna dair teyidi verdiğini beyan eder. Web sitesi oluşturma ve doğabilecek sorunlar ile ilgili ALICI bir yıl süre her konuda ve koşulsuz olarak Türkiye Temsilciliğinden hizmet ve destek alabilecektir.

MADDE 5- YETKİLİ MAHKEME 

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğacak ihtilaflarda Ankara Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

         MEGA HOLDİNGS LİMİTED. TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİ

         MEGA GRUP BİLİŞİM AĞ PAZARLAMA VE İNTERNET HİZMETLERİ TİC.LTD. ŞTİ.

2 Yorum

  1. Sözleşmenin iptali veya cayma hakkında 4077 sayılı kanun geçerlidir deniliyor.Eğer iptal etmek istersek kaç gün içinde müracaat etmemiz gerekiyor.Nasıl bir prosedür işletiliyor.Telefonla size ulaşamıyorum.

    • Telefon numaram +90 542 699 70 69, arayabilirsiniz. Ayrıca mgulen.com adresinden de tüm iletişim bilgilerime ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın